O nas

Elektropolerowanie stali nierdzewnej - polerowanie elektrolityczne oraz trawienie stali

Czyli kilka słów o naszej działalności

ELEKTROPOL-R to firma z tradycją, działająca od 1982 roku, skutecznie adaptująca się do nowych warunków rynkowych oraz zmieniających się technologii. Wieloletnie doświadczenie pozwala nam na przyjmowanie nawet najbardziej skomplikowanych i odpowiedzialnych zleceń. Wykonujemy obróbkę detali wielkogabarytowych i elektropolerowanie wewnętrzne rur do 6 metrów długości (certyfikaty Ra).

O nas

Obróbka stali - elektropolerowanie stali nierdzewnej, trawienie stali, polerowanie elektrolityczne

Niezawodność, doświadczenie i najwyższa jakość oferowanych usług - oto główna dewiza naszej firmy. Wychodząc naprzeciw Państwa potrzebom, oferujemy Wam specjalistyczne usługi takie, jak: trawienie stali, elektropolerowanie stali nierdzewnej, a także usługi pasywacji. Specjalizujemy się w elektrochemicznej obróbce stali kwasoodpornych. Nasza firma łączy bogatą tradycję z nowoczesnym podejściem do potrzeb Klienta. Łatwo adoptujemy się do nowych warunków rynkowych oraz do zmieniających się technologii. Zadowolenie naszych Klientów jest dla nas najważniejsze, dlatego też dokładamy wszelkich starań, aby jak najlepiej spełniać Państwa oczekiwania.

Nasze rozwiązania dostosowujemy do najbardziej nietypowych wymagań Klientów. Działamy rzetelnie, szybko i skutecznie. Nasz zespół tworzą wysoce wyspecjalizowani fachowcy, dzięki czemu nasze usługi: elektropolerowanie stali nierdzewnej oraz trawienie stali są zawsze na najwyższym poziomie. Serdecznie zapraszamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą!

Szybki kontakt

  Adres:
  ELEKTROPOL-R
Usługi elektrochemiczne
ul. Wagonowa 14
53-609 Wrocław
  Dane kontaktowe:
  +48 71 356 73 19
  k.janowski@elektropol-r.com.pl