Śrutowanie stali kwasoodpornej

Śrutowanie stali kwasoodpornej

Co to jest?

Z początkiem 2018 roku uruchomiliśmy nową operacje – śrutowanie stali. Ten zabieg pozwoli wszystkim naszym Klientom uzyskać bardziej kompleksową obsługęco z kolei zoptymalizuje koszty. Zdecydowaliśmy się na śrutowanie stali nierdzewnej i kwasoodpornej śrutem nierdzewnym, ponieważ jest on trwalszym ścierniwem niż np. kulka szklana i uzyskujemy po nim bardziej jednolitą powierzchnię bez żadnych obcych wtrąceń. Śrutowaniem uzyskujemy jednorodną,nie ukierunkowaną powierzchnie o niskimstopniu połysku, wręcz matową nazywaną satyną.

Śrutowanie stali kwasoodpornej

Nie stosujemy śrutu ze zwykłego żelaza lub stali węglowej, gdyż zanieczyszcza on poważnie powierzchnię stali nierdzewnej. Piasek także może zawierać materiały żelazne.

Powierzchnia gatunków austenitycznych stalinierdzewnych utwardza się w procesie śrutowania. Dodając po śrutowaniu elektropolerowanie jako kolejny proces technologiczny uzyskujemy w efekcie produkt, który jest w stu procentach odporny na wszelkie czynniki zewnętrzne zarówno chemiczne jak mechaniczne jednocześnie osiągając bardzo wysoką jakość estetyczną.

Zachęcamy do korzystania z kompleksowej obsługi w naszym CENTRUM OBRÓBKI STALI KWASOODPORNEJ.

Rodzaje stali 


Szybki kontakt

  Adres:
  ELEKTROPOL-R
Usługi elektrochemiczne
ul. Wagonowa 14
53-609 Wrocław
  Dane kontaktowe:
  +48 71 356 73 19
  k.janowski@elektropol-r.com.pl